Forum Bilgilendirme Mesajı

Giriş yapmadınız yada Yetkiniz olmayan bir yere girmeye çalışıyorsunuz. Bunun sebebleri aşağıda açıklanmıştır:

  1. Giriş yapmadınız. Lütfen sayfanın sonundaki formu doldurup giriş yapın.
  2. Yetkiniz dışında bulunan bir sayfaya, mesaja yada konuya girmeye çalışıyorsunuz. Başka bir sayfaya yada mesaja girmeyi deneyin.
    Sorun hala devam ediyorsa Adminlerimize E-Posta yazarak yetkilerinizi gözden geçirmesini talep ediniz.
  3. Mesaj yazmak istediyseniz eğer üyeliğiniz yasaklanmış yada üyeliğinizin aktifleştirilmesi gerekebilir.

Bu sayfayi görebilmeniz icin Adminlerimiz üye olmanizi istiyor.

Giriş

Turkcexbox.com sitesi, 5651 sayılı yasa kapsamında "yer sağlayıcı"dır. İlgili yasanın 5. maddesine göre: Yer sağlayıcı, yer sağladığı içeriği kontrol etmek veya hukuka aykırı bir faaliyetin söz konusu olup olmadığını araştırmakla yükümlü değildir. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir. Telif hakkına konu olan eserlerin, yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri, ersin.ceza@gmail.com adresine e-posta göndererek bize ulaşabilirler. Bu bölümden bize ulaşan talep ve şikayetler incelenecek. Şikayet yerinde görüldüğü takdirde, ihlal olduğu düşünülen içerikler sitemizden kaldırılacaktır. Site yönetimine ulaşmadan yapılan hukuki işlemlerden, site yönetimi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Sitemizdeki görsellerin birçoğu telif hakkına tabi olabilir. Hak sahipleri telif içeren görselleri ersin.ceza@gmail.com adresinden bize ulaşarak kaldırılması talebinde bulunabilirler.